Prosinec

Předpověď počasí pro Kaprun

Kaprun patří mezi vyhlášená lyžařská střediska. Aby také ne, když je pro nás Čechy je jedním z nejbližších a nejdůležitějších. Zároveň poskytuje luxus kilometrů sjezdovek a úchvatné krajiny centrálních Alp, včetně zdejší hory Kitzsteinhorn vysoké 3.203 metrů. Jinak samotný Kaprun leží v nadmořské výšce 786 metrů. Je třeba počítat s tím, že teplo tu opravdu moc dní v roce nebývá.

Sjezdovky v Kaprunu (cca 3.000 m.n.m)

Kaprun je vzdálen pouhých 8 kilometrů na jih od zdejšího centra Zell am See (stejně se jmenuje i zdejší okres). Předpovědi počasí, které vám zde prezentujeme jsou sice pro Zell am See, ale vzhledem k tomu, že je toto město za rohem, tak samozřejmě platí i pro Kaprun.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

A na závěr tady pro vás ještě máme nádherné panorama Kaprunu. Snad vás trochu naláká, jak nádherně si můžete zalyžovat, když natrefíte na to správné počasí!