Pro 25

Předpověď počasí pro Kaprun

Sdílet na Facebooku

Zařazeno do kategorie Počasí

Kaprun patří mezi vyhlášená lyžařská střediska. Aby také ne, když je pro nás Čechy je jedním z nejbližších a nejdůležitějších. Zároveň poskytuje luxus kilometrů sjezdovek a úchvatné krajiny centrálních Alp, včetně zdejší hory Kitzsteinhorn vysoké 3.203 metrů. Jinak samotný Kaprun leží v nadmořské výšce 786 metrů. Je třeba počítat s tím, že teplo tu opravdu moc dní v roce nebývá.

Sjezdovky v Kaprunu (cca 3.000 m.n.m)

Kaprun je vzdálen pouhých 8 kilometrů na jih od zdejšího centra Zell am See (stejně se jmenuje i zdejší okres). Předpovědi počasí, které vám zde prezentujeme jsou sice pro Zell am See, ale vzhledem k tomu, že je toto město za rohem, tak samozřejmě platí i pro Kaprun.

Na vysvětlenou pro ty z vás, kteří neovládají moc dobře angličtinu, tak následující tabulka obsahuje předpověď počasí na pět dní dopředu (monday = pondělí, friday = pátek). U každého dnu je ikonka a textový popis jaké se očekává počasí a pod ním maximální a minimální teploty přes den.

A na závěr tady pro vás ještě máme nádherné panorama Kaprunu. Snad vás trochu naláká, jak nádherně si můžete zalyžovat, když natrefíte na to správné počasí!

Napiš komentář

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain